Ügyfél- tájékoztató asszisztens (Budapest)

Mind-Diák Szövetkezet

A CELEBI Ground Handling Hungary Kft.-nek jelentős szerepe van a Budapesti Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér földi kiszolgálásában. A cégnek fontos, hogy minőségi szolgáltatást nyújtson utasainak és tudja, hogy ehhez a megfelelő munkatársakra van szüksége.

Ügyfél- tájékoztató asszisztens

Feladatok

  • Utasok tájékoztatása és segítése
  • Self-check in állomásokon való asszisztálás
  • Sorok előszűrése és rendezése az általános pultok előtt

Elvárások

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Microsoft Office programok felhasználói szintű ismerete
  • Középfokú angol nyelvtudás

Munkaidő

  • Heti min. 20 óra vállalása
  • Hétfőtől vasárnapig, 3:00-9:00 között

Amit kínálunk

  • Bruttó 2200 Ft/óra
  • Amíg nem vagy 25 éves szja mentességre lehetsz jogosult, így a nettó órabéred is 2200 Ft lesz
  • Hosszú távú diákmunka-lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest XVIII.

Budapest