Kockázatkezelési munkatárs (Budapest)

Partnerünk küldetése, hogy segítse a jelen és jövő innovatív elképzeléseit, és ezzel hozzájáruljon egy értékteremtő startup ökoszisztéma fenntartásához Magyarországon. Magvető és Növekedési fázisban lévő startupokhoz keresünk vállalatértékelésben és befektetési stratégiákban jártas jelentkezőket, erős számviteli háttérrel.

Kockázatkezelési munkatárs

Feladatok

  • részvétel kockázati elemzések elkészítésében, döntés-előkészítési javaslatok összeállításában,
  • új termékek/módszertanok kidolgozásának és fejlesztésének támogatása,
  • részvétel az ügyfélkockázatok kezelését biztosító ügyfélminősítési és monitoring rendszer fejlesztésében, üzemeltetésében,
  • a kockázatkezelési tevékenység támogatása, elemzői feladatok ellátása, részvétel a döntéseket befolyásoló adatok, tények, körülmények ellenőrzésében
  • befektetési és döntés-előkészítő anyagok, dokumentumok elemzése senior kolléga támogatásával

Követelmények

  • felsőfokú végzettség
  • aktív legalább középfokú angol nyelvismeret (szóban és írásban)
  • magas szintű MS Office gyakorlat
  • precíz, fegyelmezett és proaktív munkavégzés a határidők betartásával
  • felelősségteljes önálló munkavégzés, jó kommunikációs és vélemény alkotó készség
  • csapatmunkára való képesség, rugalmas gondolkodás, strukturált látásmód,
  • technológiai trendek követése
  • előnyt jelent kockázati tőkebefektetések elemzésében, végrehajtásában szerzett tapasztalat, alapvető befektetési és cégjogi ismeretek
  • számviteli ismeretek

Amit kínálunk

  • nagyfokú önállóságra és szakmai kiteljesedésre való lehetőség
  • változatos szakmai kihívást jelentő feladatok
  • versenyképes juttatási csomag
  • budai, kitűnő megközelíthetőségű iroda
  • fiatalos, innovatív csapat
  • inspiráló szakmai közösség és légkör
  • kiemelkedő cafeteria juttatások

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest