Komissiózó (Budapest)

A Ravien Kft. felvételt hirdet, dinamikusan fejlődő partnerünk élelmiszer webáruháza számára!

Komissiózó

Feladatok:

Megrendelések összekészítése, élelmiszer raktárban.
Élelmiszerek kiválogatása.
A termékek beazonosítása PDA-s rendszerrel működik, ezért előnyt jelent, ha van tapasztalat raktári munkában vagy PDA készülék használatában.
Könnyű fizikai munka, sok sétával kombinálva.
(A raktár alapvetően nem hűtött, de van olyan része, ahol hűtött termékeket kell kiszedni.)

Munkaidő:

Két műszakos munkarend:

Délelőttös: 4:30-tól 13 óráig
Délutános: 13:00-tól 21:30-ig.

A raktár hétfőtől vasárnapig nyitva tart, heti 5 nap vállalása szükséges!
Esetenként túlóra is vállalható.
Elsősorban hosszú távra, olyan dolgozók jelentkezését várjuk, akik mind a két műszakot tudják vállalni, de rövidtávon, alkalmi jelleggel megoldható csak délelőttös vagy csak délutános műszak vállalása is.

Bérezés:

Nettó 1400 Ft/óra, plusz teljesítménybér.

A március 27.–től május 31.-ig tartó időszakra +15% Kijárási bónusz!
Kétheti kifizetés!
Bejelentett állás!

Munkavégzés helye:

Budapest, 10. kerület Jászberényi út

Jelentkezni önéletrajzzal lehet.

Budapest