Komissiózó (Hollandia)

Megbízónk a holland szupermarket láncok közül az egyik legjelentősebb. Bleiswijkben lévő kirendeltségük újonnan épült, 800 kollégát foglalkoztatnak. Mozgékonyan és aktívan szereted tölteni a munkaidődet? Örömet szerez, ha az ülő munka végzése helyett inkább a lépéseket számolhatod? Akkor megfelelő állás lehet számodra az orderpicker munkánk.

Komissiózó

Feladatok

  • Kézi szkennerrel történő munkavégzés
  • A megrendelésben szereplő termékek begyűjtése a raktár különböző pontjairól és dobozokba, kézi kocsira való összekészítése
  • A megfelelő vonalkód letöltése és nyomtatása
  • Az összekészített rendelések leadása a kiszállításhoz
  • Kollégáink két és három műszakban (05:30-14:00, 14:30-23:00, 21:00-5:00) dolgoznak attól függően, hogy rövidebb vagy hosszabb ideje erősítik már a csapatot.
  • Az esti műszakban dolgozóknak meleg étkezést biztosít a cég.

Elvárások

  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Pozitív beállítottság

Tanulmányok

  • Középfokú végzettség

Előnyök

  • B kategóriás jogosítvány
  • Önéletrajz

Amit kínálunk

  • Órabér: bruttó 13,27 euró
  • Heti fizetés
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Munkavégzés normál hőmérsékleten
  • Túlórázási lehetőség
  • Cég által biztosított munkavédelmi cipő és ruha
  • Cég által biztosított, jól felszerelt szállás
  • Egészségbiztosítás

Szükséges nyelvismeret

  • angol kommunikációs szinten

Foglalkoztatás időtartama, időbeosztás, munkarend

  • Teljes munkaidő
  • Beosztott

Munkavégzés helye

  • Bleiswijk