Komissiózó / <br>Termék összekészítő munkatárs</br> (Budapest)

A Delego Kft Magyarország egyik meghatározó munkaerő-kölcsönző vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, kérjük TÖLTSD KI a hirdetés alján található JELENTKEZÉS űrlapot, valamint küldd el nekünk önéletrajzod.

Munkaerő- kölcsönzési engedélyszám:1432-1/2012-1300-915

Minősített kölcsönzői eng. szám.: BP/0701/075046-5/2022-10

Komissiózó / <br>Termék összekészítő munkatárs</br>
100

Feladatok

  • Áru összekészítés egy megadott lista alapján

  • Visszárus termékek felhelyezése a raktári polcokra

  • PDA csuklósterminál használata

  • Leltározási feladatok elvégzése

  • Kézi és békás anyagmozgatás folyamatosan

  • Sok séta és lépcsőzés az 5 szintes raktárépületben

  • Időnként nehezebb alkatrészek emelése

Elvárások

  • Kitartás

  • Dolgozni akarás

  •   Alapfokú iskolai végzettség (8 általános)

  •   JÓ fizikum / KIVÁLÓ állóképesség -> hiszen egy 5 szintes raktárépületben fogsz dolgozni, lépcsőzni és sétálni

  • Terhelhetőség

  • NE IJEDJ MEG a folyamatos sétától

  • VÁLLALD a kézi anyagmozgatást és álló munkát

Amit kínálunk

NEM szeretnél több műszakban vagy hétvégén is dolgozni? EGYSZERŰ, GYORSAN megtanulható munkát keresel és még sétálni is szeretsz?

NÁLUNK megtalálod, amit keresel ráadásul HETI ELŐLEGKÉRÉSI lehetőséggel VÁRUNK!

Targoncás jogosítvánnyal rendelkezők magasabb pozícióba nyernek felvételt!

Biztosítjuk számodra:

  • VÁLASZD ki a munkakezdésed: 5:45, 7:00 vagy 8:00

  • KÉRJ ELŐLEGET, akár minden héten! -> 5 ledolgozott munkanap után igényelhető!

  • Egyéni teljesítmény BÓNUSZ -> nincs felső határa

  • Állandó SZABAD HÉTVÉGÉKKEL számolhatsz, tervezhetsz!->hétfőtől – péntekig tartó munkavégzés

  • Túlóra lehetőség -> minden SZERDÁN kifizetjük!

  • GARANTÁLT BÉRMINIMUMOT biztosítunk ->3 hónapos próbaidő alatt, fix összeg jár -> ezzel is segítjük a betanulásod!

  • HOSSZÚ TÁVÚ munkalehetőség

  • KÖNNYEN MEGKÖZELÍTHETŐ munkahely

Hölgyek, Urak, Pályakezdők – Tapasztalat és végzettség NÉLKÜL betölthető munkakörök!

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest