Komissiózó-kiszedő (Körmend)

Komissiózó-kiszedő

Leírás

KÖRMENDI partnercégünk részére keresünk KOMISSIÓZÓ-KISZEDŐ munkatársakat 1 MŰSZAKOS munkarendbe.

Feladatok

  • megrendelt cipők lista szerinti összekészítése kiszállításra
  • beérkező áruk bepakolása polcos raktári rendszerbe
  • kézi anyagmozgatás
  • rendszertechnikai árumozgatás
  • scanner pisztoly segítségével történő könyvelés
  • folyamatos rend és tisztaság fenntartása
  • áttekinthető és rendszerezett munkaterület biztosítása
  • esetenként leltározás/készlet rendezés

Elvárások
  • 8 általános iskolai végzettség
  • megfelelő kognitív képesség

Amit kínálunk
  • 1 műszakos munkarend (07.00-15.20)
  • kiemelt juttatások: teljesítmény prémium, jelenléti prémium, kompetencia bónusz, lojalitás bónusz, karácsonyi jutalom
  • kedvezményes vásárlás
  • munkábajárási támogatás
  • hosszú távú munkalehetőség
  • tiszta munkakörnyezet
Bővebb információ a jelentkezésről: a +36/20-235-3310-es telefonszámon!

Az önéletrajzot a [email protected] e-mail címre várjuk!

Pályakezdők és megváltozott munkaképességűek jelentkezését is várjuk!

Munkavégzés helye

Körmend

Körmend