Kommunikációs szakmai asszisztens (Budapest)

Fedezd fel velünk a tehetséged!

Érdekel a tehetségfejlesztés és mások inspirálása? Csatlakozz a Nemzeti Tehetség Központ csapatához, ahol te magad is tehetségeket karolhatsz fel és egy olyan közösség része lehetsz, amely hisz abban, hogy mindenkiben rejtőzik valami különleges!

Legyen a tiéd a lehetőség, hogy inspirálj és motiválj! Csatlakozz, éld át azokat a felejthetetlen pillanatokat, amikor fiatal tehetségek álmait valósággá változtatod. Pályázatainkkal, mentorprogramjainkkal és eseményeinkkel mindennap hatást gyakorolhatsz a tehetségek jövőjére.

Nem csak egy állást kínálunk, hanem értékes élményt, fejlődési és kibontakozási lehetőséget is. A Nemzeti Tehetség Központ csapatában megtapasztalhatod a kölcsönös tisztelet, az együttműködés és a támogatás erejét, melyek központi szerepet kapnak minden tevékenységünkben.

Kommunikációs szakmai asszisztens

Téged keresünk, ha:

  • jövőorientált vagy,
  • projektszemlélettel bírsz,
  • szereted a modern, de családias légkört,
  • hiszel benne, hogy a tehetséggondozás közös, társadalmi ügyünk és teszel is ezért.

Jelentkezz még ma és bontakoztasd ki a tehetségedet az alábbi pozícióban: kommunikációs szakmai asszisztens.

Feladatok

  • a Kommunikációs csoport munkájának támogatása;
  • szóróanyagok tervezéseben és beszerzésében való részvétel;
  • online és offline kampányok támogatása;
  • ügynökségekkel való kapcsolattartás;
  • adatgyűjtés, háttéranyagok készítése;
  • levelek írása; prezentációk készítése;
  • adminisztráció kezelése, ügyviteli feladatok ellátása (beszerzések kezelése; iktatás; megrendelések, szerződések nyilvántartása; kimutatások és statisztikák készítése stb.);
  • címlisták kezelése, frissítése;
  • kiadványok, marketing anyagok nyilvántartása;
  • fotók, videós anyagok strukturálása, válogatása;
  • rendezvények, sajtótájékoztatók szervezésében való részvétel.

Elvárások

  • felsőfokú végzettség;
  • hasonló munkakörben megszerzett szakmai tapasztalat;
  • felhasználói szintű MS Office ismeret;
  • önálló, precíz munkavégzés;
  • csapatmunkában való hatékony részvétel;
  • proaktivitás;
  • megoldásorientáltság.

Jelentkezési határidő: 2024. július 7. Fizetési igénnyel ellátott, magyar nyelvű önéletrajzát a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva várjuk, „kommunikációs szakmai asszisztens” megjelöléssel.

Jogviszony típusa: teljes munkaidős foglalkoztatás

Munkavégzés helye: Budapest, Göncz Árpád városközpont metróállomás közelében

Munkába állás kezdete: azonnal

Jelentkezz hozzánk és legyél tagja a Nemzeti Tehetség Központ csapatának!

Budapest