Könnyű fizikai munka (Abony)

A hirdetés már lejárt!

Könnyű fizikai munka

Leírás

ÁLLÁST KERESEL? Szeretnél pénzt keresni? Megbízható, precíz munkatársakat keresünk üzemünkbe AZONNALI kezdéssel! :)

Feladatok

  • Termékek gyártásában való részvétel: termékek kézi polírozása, tisztítása, csomagolás előkészítése, termékek szortírozása, csomagolása.
  • Számítógépes program kezelése, ha van számítógépes tudásod!

Elvárások
  • Igényes, precíz és megbízható személyiség!
  • Jó kézügyesség, éles látás
  • Fényképes önéletrajz csatolását szívesen fogadjuk, hiszen így felgyorsíthatjuk a jelentkezési folyamatot! :)

Amit kínálunk
  • Akár 1750Ft/óra + Cafeteria keret az első naptól
  • Igényes, tiszta, modern munkakörnyezet !
  • Családias légkör, fiatalos csapat !
  • Bejárás támogatása 20 Ft/km vagy tömegközlekedés esetén 86%-ban

Bejárásodat INGYENESEN biztosítjuk céges buszjárattal Szolnokról, Szajolról és Törökszentmiklósról!

További információkért érdeklődj az alábbi elérhetőségen: +36301786768

Munkavégzés helye

Törökszentmiklós

Abony