Kontroller (Budapest)

Az informatikai szektorban 25 éves tapasztalattal rendelkezünk a végponti eszközök (például PC, notebook, jegykiadó automata, nyomtató, tablet, mobil) üzemeltetésétől, az adatközponti szolgáltatásokon keresztül, az alkalmazásfejlesztésig. Országos lefedettségünk, 7/24 órás központi ügyfélszolgálatunk biztosítja megrendelőink számára a mindig elérhető informatikai szolgáltatást, amelyet ISO 9001:2015 minőségirányítási rendszerünk is garantál. Az IT szolgáltatásmenedzsment szervezet fő feladata az üzletághoz tartozó szolgáltatások életciklusának menedzselése. Ennek része a szolgáltatástervezés, a szolgáltatás átadás, és az üzemeltetés dokumentációs hátterének megteremtése, változáskezelés a szolgáltatáskatalógus/SLA megállapodások vonatkozásában. Szívesen megismernéd feladatainkat? Várjuk jelentkezésedet! Amennyiben ezt az állást a MÁV-csoport egyik munkavállalója javasolta számodra, jelentkezésedkor válaszd ki a Munkavállalói ajánlási program pontot és töltsd ki az ajánló adatait!

Kontroller

Feladatok

  • üzleti tervezések támogatása, az üzleti tervek teljesítésének mérése és értékelése
  • adatszolgáltatás kontrolling és statisztikai jelentésekhez
  • havi, negyedéves beszámolók, valamint az éves üzleti jelentés összeállításának támogatása
  • kontrolling- és havi-zárási feladatok végrehajtása

Elvárások

  • gazdasági területen szerzett diploma
  • gazdasági számítások, elemzési eljárások ismerete
  • releváns gazdasági jogszabályok ismerete és alkalmazásuk
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office megoldások, SAP, MS BI)
  • 3 év szakmai gyakorlat
  • magas fokú precizitás
  • koncepcionális gondolkodás
  • analitikus szemlélet
  • jó írás- és numerikus készség
  • önálló proaktív munkavégzés
  • csapatmunkára való alkalmasság
  • kreativitás, rugalmasság, nyitottság
  • lényeglátás

Előnyök

  • mérlegképes könyvelői vizsga
  • IT szolgáltatás kontrolling tapasztalat
  • SAP modulok (FI, CO, BI, MM, stb.) ismerete

Amit kínálunk

  • hosszú távú foglalkoztatási biztonság
  • támogató munkahelyi légkör
  • bruttó munkabér 4%-ának megfelelő összegű önkéntes nyugdíjpénztári támogatás havonta
  • bruttó 6.016,- Ft /hó önkéntes egészségpénztári tagdíj-kiegészítés munkabérből való legalább nettó 2.000,- Ft /hó tagdíj levonása esetén
  • vasúti utazási igazolvány biztosítása (szabályozás szerinti hozzátartozók részére is)
  • vállalati országbérlet kedvezményes vásárlása munkavállalóink részére

Foglalkoztatás időtartama, időbeosztás, munkarend

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye

  • Budapest

Budapest