Kontroller (Vas vármegye)

Kontroller

Leírás

Vas vármegyei partnerünk számára keresünk Kontroller munkatársat

Kontroller

Feladatok

  • Kontrolling riportok nyilvántartása, és határidőre történő elkészítésük biztosítása
  • A riporting rendszer kialakításában és továbbfejlesztésében történő aktív közreműködés
  • A havi pénzügyi zárás tevékenységének támogatása
  • Terv-tény összehasonlítások elvégzése, az eltérések okainak feltárása, dokumentálása az érintett részlegekkel együttműködve
  • A tervezéssel és forecastokkal kapcsolatos beszámolók elkészítése
  • Menedzsmenttel történő kapcsolattartás

Elvárások
  • Felsőfokú szakirányú végzettség, kontrolling szakirányon
  • Kontrolling területen szerzett min. 2-3 éves szakmai tapasztalat
  • Riporting területen szerzett tapasztalat
  • Magabiztos Ms Office ismeret, kiváló Excel ismeret
  • Power BI gyakorlati alkalmazásában szerzett tapasztalat előny
  • Jó angol és/vagy német nyelvtudás
  • Analitikus gondolkodásmód
  • Önálló munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség
  • Csapatmunkára való képesség

Amit kínálunk
  • Szakmai fejlődés, kihívások
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Kreatív és dinamikus munkakörnyezet
  • On-site munkavégzés home office lehetőséggel

Munkavégzés helye

Vas megye