Kontrolling vezető (Veszprém)

Az Euronics, országosan 61 áruházzal rendelkező műszaki szakkereskedő cég, melyet 1989-ben, Balatonfüreden alapítottak. A mai napig családi vállalkozásként működünk, teljes kollektívánk eléri az 1 100 főt. Tőkeerős, stabil piaci hátterünk és üzlethálózatunk mellett online értékesítésünk is folyamatosan fejlődik. Jelenleg a második legnagyobb offline és 6. legnagyobb online árbevételű szakkereskedők vagyunk. Fejlődésünk következő szakaszba lépéséhez, az alábbi pozícióra várjuk jelentkezésedet.

Kontrolling vezető

Amiben számítunk rád

  • Cégcsoportszintű (elsősorban tulajdonosi szintű) kontrolling rendszer kialakítása, működtetése
  • Tervezési, gördülőtervezési feladatok irányítása, végzése,
  • Terv-tény adatok elemzése, javaslattétel
  • Hatékonysági és gazdaságossági vizsgálatok, költségelemzés elvégzése
  • Szabályzat karbantartása a számviteli szakterülettel együttműködve, illetve a szükséges rendszerekben történő fejlesztésekben való részvétel
  • A Kontrolling osztály működési rendjének kialakítása, hatékony működésének biztosítása, fejlesztése
  • Rendszeres és eseti adatszolgáltatások teljesítése a tulajdonosok és a hatóságok számára

Amire szükség lesz az eredményes munkádhoz

  • Felsőfokú pénzügyi vagy közgazdasági végzettség
  • Releváns legalább 2-3 év vezetői tapasztalat
  • Minimum 10 év kontrolling / számvitel területen szerzett gyakorlat
  • Erős számviteli szemlélet
  • Nagyfokú elemző képesség
  • Reál folyamatok és a főkönyvi kapcsolatok átlátása
  • Precíz munkavégzés
  • Lojalitás, szakmai elkötelezettség
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Jó munkavégzési képesség önállóan, és csapatban egyaránt
  • Kiváló koordinációs és kommunikációs képesség

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Vállalatirányítási rendszer ismeret (SAP)

Amiért szeretsz majd nálunk dolgozni

  • Versenyképes juttatási csomag

Egyéb

  • Alapvetően
  • nem exceltábla tudóst keresünk, de nagyon kell értened hozzá
  • nem számviteli/adó professzort keresünk, de kell értened hozzá
  • nem fogjuk meg mondani A-tól Z-ig, hogy mit csinálj, de vannak rendszereink, amihez igazodnod kell
  • azt várjuk, hogy tulajdonosi szemlélettel a gazdája legyél a területnek
  • azt várjuk, hogy vedd észre, amit más nem vesz észre és tegyél javaslatot
  • azt várjuk, hogy úgy kezeld a területet, mintha a sajátod lenne
  • azt várjuk, hogy a javaslataidat felhasználva növelni tudjuk a cégcsoport értékét

Munkavégzés helye

Veszprém

Veszprém