Konyhai kisegítő - melegkonyhai tapasztalattal (Budapest)

Csepeli élelmiszeripari üzemünkbe keresünk azonnali kezdéssel konyhai kisegítőt.

Piacvezető termékeket készítő élelmiszeripari cég, stabil tulajdonosi háttérrel (magyar).

Piacvezető termékeket készítő élelmiszeripari cégként, csepeli üzemünkbe keresünk azonnali kezdéssel konyhai kisegítőt.

Követelmények:

  • melegkonyhai munkatapasztalat

Feladatok:

  • melegkonyhai termékekhez alapanyagok előkészítése
  • szakács munkájának segítése
  • edényzet tisztántartása
  • tálalás zárógéppel
  • csomagolóanyagok előkészítése tálaláshoz
  • üzem takarítása gyártás közben és a nap végén
  • együttműködés raktáros és csomagoló kollégákkal

Amit nyújtunk:

  • dinamikusan növekvő, vendéglátástól, turizmustól és járványhelyzettől független (!) piac
  • stabil tulajdonosi háttér (magyar)
  • versenyképes jövedelem, alapbér + juttatások
  • egyéb juttatások
  • fiatal, de gyakorlott csapat
  • önmegvalósítási lehetőség

Ha felkeltettük érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelölésével!

Munkavégzés helye: 1214 Budapest, Orion utca

Budapest