Könyvelő (Székesfehérvár)

Legyünk együtt sikeresek!

Nemzetközi hátterű, családi tulajdonban lévő termelő vállalat pénzügyi csapatába keresünk kollégát:

Könyvelő

Feladatok

  • Teljes körű könyvelés (szállító- és vevőszámlák, vegyes tételek);
  • Tárgyi eszközök könyvelése, nyilvántartása;
  • Vevő és szállító folyószámlák karbantartása;
  • Vevői kintlévőség állomány kezelése;
  • Havi és éves zárási feladatokban aktív közreműködés.

Elvárások

  • Közép- vagy felsőfokú pénzügyi/gazdasági/számviteli végzettség;
  • Könyvelésben szerzett tapasztalat;
  • Angol VAGY német nyelvtudás (anyavállalattal való szoros kapcsolattartás);
  • SAP ismeret;
  • Utazási hajlandóság (negyedévente néhány nap Európán belül).

Amit kínálunk

  • Heti 40 vagy 30 órás munkavégzés;
  • Kisebb szervezet, stabil nemzetközi háttérrel;
  • Kiemelkedő bérszint és hosszútávú lehetőség;
  • Épülő csapat, fejlődési lehetőség;
  • Emberléptékű hozzáállás.

Előnyök

  • Mérlegképes könyvelő végzettség;
  • Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat.

Munkavégzés helye

  • Székesfehérvár

Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Székesfehérvár