Könyvelő gyakornok (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Mind-Diák Szövetkezet

A Konica Minolta Kft. az irodatechnikai piacon multifunkcionális berendezéseken túl üzleti és működési folyamatokat támogató IT szolgáltatásokat nyújt, melynek fontos elemei a munkafolyamat automatizálása, az IT infrastruktúra, valamint a biztonságra vonatkozó megoldások.

Könyvelő gyakornok

Feladatok

  • Bejövő számlák iktató rendszerének napi szintű kezelése
  • Bejövő számlák könyvelésében való részvétel
  • Excel táblák előkészítése a könyveléshez
  • Banki könyvelésben való részvétel Navision rendszerben
  • Elektronikus számlák könyvelése elektronikus kontírozással

Elvárások

  • Folyamatban lévő felsőoktatási, nappali tagozatos tanulmányok pénzügy és számvitel szakon, még legalább 2 évig
  • Számviteli ismeretek, melyet legalább egy éve birtokolsz
  • MS Office programok magabiztos kezelése

Amit kínálunk

  • Br. 2230 Ft-os órabér
  • Professzionális, szakmai támogató csapat
  • Nemzetközi vállalati háttér
  • Home Office-ban való munkavégzés
  • Hosszú távú diákmunka-lehetőség
  • Medicover (Magánegészségügyi ellátás biztosítása)
  • Céges telefon- és laptophasználat

Munkaidő

  • Hétfőtől péntekig irodai munkarendben (H-CS 08:00-17:00; P: 08:00-14:30) heti minimum 30 óra vállalása az elvárt
  • Rugalmas, a tanulmányokhoz illeszthető beosztásban

Előnyök

  • Számviteli tapasztalat
  • Közgazdasági érettségi

Munkavégzés helye

Budapest XI.

Budapest