Könyvelő gyakornok (Budapest)

Mind-Diák Szövetkezet

A Process Solutions Csoportot Arthur Andersen alapította. Ma már az európai régió dinamikusan és gyorsan növekvő, teljesen független számviteli szolgáltatójaként működnek.
Saját irodáik és kipróbált partnerhálózatuk révén Európa legtöbb országában nyújtanak magas színvonalú pénzügyi és számviteli szolgáltatásokat multinacionális ügyfeleiknek.

Könyvelő gyakornok

Feladatok

  • Segédkezés a napi könyvelési feladatokban
  • Könyvelő csapat munkájának a támogatása
  • Egyszerű kimutatások készítése
  • Hóvégi zárási folyamatokban való segítségnyújtás
  • Mérlegszámlák összeegyeztetése
  • Riportok készítésében való részvétel

Elvárások

  • Folyamatban lévő felsőfokú gazdasági tanulmányok pénzügy-számvitel szakon
  • Minimum két befejezett félév számviteli tanulmány
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Word és Excel ismeret
  • Precíz, logikus gondolkodás

Munkaidő

  • Hétfő-péntek, 08:00-17:00 között
  • Heti 20-35 óra vállalása

Amit kínálunk

  • Bér: bruttó 1300 Ft/óra
  • Hosszú távú diákmunka
  • A cégnél eltöltött idő és a teljesítményed fügvényében növekedni fog az órabéred is
  • Magyar számviteli rendszerek, illetve IFRS, US GAAP, UK GAAP megismerésének lehetősége
  • A gyakorlatban is alkalmazhatod ezeket a szoftvereket: SAP, Oracle, Microsoft Dynamics NAV és AX
  • Rendszeres teljesítményértékelés
  • Sziget Fesztivál 2020 napijegy is a tiéd lehet

Előnyök

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye

Budapest XIII.

Budapest