Könyvelő gyakornok (Budapest)

Mind-Diák Szövetkezet

A KLM holland királyi légitársaság, mely tagja az Air France-KLM-nek. Két központja az amszterdami Schiphol és a párizsi Charles de Gaulle repülőtereken található. Világszerte repülhetünk járatain, több mint 200 desztináció szerepel kínálatában.

Könyvelő gyakornok

Feladatok

  • Adatgyűjtés különböző forrásokból, adatok helyességének ellenőrzése
  • Adminisztatív feladatok ellátása
  • Nyilvántartás vezetése riportokról, gazdasági eseményekről

Elvárások

  • Folyamatban lévő nappali tagozatos tanulmányok gazdasági vagy pénzügyi területen
  • Középszintű angol nyelvtudás (szövegértésben és írásban leginkább)
  • Microsoft Office felhasználói szintű ismerete

Munkaidő

  • Hétfőtől péntekig, 8:00-17:00 között végezhető diákmunka
  • Heti min. 30 óra vállalása
  • Rugalmas, tanulmányokhoz igazított beosztás

Amit kínálunk

  • Bruttó 2090 Ft/óra
  • Amíg nem vagy 25 éves, SZJA mentességre lehetsz jogosult, így a nettó órabéred is 2090 Ft lesz
  • Igényes munkakörnyezet
  • Hosszú távú diákmunka-lehetőség
  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Betanulás után részleges home office lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest IX.

Budapest