Könyvelő gyakornok német nyelvtudással (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Mind-Diák Szövetkezet

A TK Elevator az elmúlt évtizedekben vezető szerepet ért el a világ felvonóvállalatai között. A vállalat most Budapesten hozta létre új üzleti szolgáltató központját. A Solution Center Europe (SCE) nevet viselő központ meghatározott pénzügyi és HR szolgáltatásokat nyújt a vállalatcsoport európai és afrikai tevékenységéhez.

Könyvelő gyakornok német nyelvtudással

Feladatok

  • Beérkező számlák jóváhagyása, rendszer által jelzett hibák kijavítása
  • Könyvelés
  • E-mailek megvalászolása
  • Ad hoc feladatok elvégzése
  • Riportok készítése

Elvárások

  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Középfokú angol és német nyelvtudás
  • MS Office haladó szintű ismerete

Munkaidő

  • Hétköznaponként rugalmas beosztásban
  • Heti minimum 20 óra vállalásával
  • Hosszú távú diákmunka-lehetőség

Amit kínálunk

  • Bruttó 2150 Ft/óra
  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Modern, igényes, multinacionális környezet
  • Betanulás után home office lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest XIV.

Budapest