Könyvelő (német nyelvtudással) (Győr)

A hirdetés már lejárt!

Legyünk együtt sikeresek!

Partnerünk könyvelési tevékenységet végez a német leányvállalat számára is,

emiatt keresünk a részükre német nyelvtudással szakembert,

az alábbi pozícióba:

Könyvelő (német nyelvtudással)

Feladatok

  • Beérkező szállítói számlák tartalmi, és formai ellenőrzése;
  • Beszállítói számlák előkészítése a könyvelés számára;
  • Beérkező számlák adminisztrációja, könyvelése a vállalatirányítási rendszerben és DMS-ben;
  • Hiányos és hibás számlák nyomon követése;
  • Havi és éves záráshoz szükséges dokumentumok előkészítése, adatszolgálatás a zárási folyamatokhoz;
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal;
  • Folyamatos kapcsolattartás a beszállítókkal, felmerülő kérdések megválaszolása.

Elvárások

  • Könyvelői végzettség és/vagy tapasztalat;
  • Aktív német nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • A bérezésen felül egyéb juttatások: mozgóbér, cafeteria, bejárástámogatás.
  • Rugalmas munkarend (törzsidővel) és home-office lehetősége.

Munkavégzés helye

  • Győr

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Győr