KÖNYVELŐ (nemzetközi cég) (Budapest)

Az SEW-EURODRIVE egy piacvezető német világcég, amely a legmagasabb minőségi igényeknek megfelelő ipari hajtástechnikai berendezéseket gyárt és forgalmaz. A Budapest III. kerületében működő magyar leányvállalat a termékek értékesítésével és szervizelésével foglalkozik.

A cég operatív rendszereinek átalakítása kapcsán keresünk egy új munkatársat, a következő pozícióba:

KÖNYVELŐ
(nemzetközi cég)

Feladatok

  • Számlázás
  • Szállítói számlák ellenőrzése, könyvelése
  • Tárgyi eszközök nyilvántartása, naprakész vezetése és könyvelése, ideértve: aktiválások, selejtezések, értékesítések, átmozgatások, écs-futtatások
  • Részvétel a tárgyi eszközök leltározásában, analitika előkészítése
  • Előlegek könyvelése, egyeztetése
  • Készpénzfeladások egyeztetése, könyvelése (költségszámlák, napidíj elszámolások)
  • Folyószámlák vezetése, egyeztetése (bank, adó, vevő/szállító)
  • Elhatárolások könyvelése, követése
  • Analitikák kezelése, ellenőrzése
  • Telefonon történő kapcsolattartás a partnerekkel (szállító, vevő, hivatalok)
  • Bérszámfejtés előkészítése, kapcsolattartás a bérszámfejtővel
  • Könyvelési és pénzügyi levelezések bonyolítása, iratok kezelése
  • Részvétel a zárási (havi, negyedéves, éves) munkában

Elvárások

  • Szakmai tapasztalat hasonló feladatkörben vagy könyvvizsgáló cégnél (pl. Big4) szerzett gyakorlat
  • Felsőfokú végzettség és/vagy mérlegképes könyvelői képesítés
  • Angol- vagy németnyelv-tudás
  • Magabiztos számítógép felhasználói ismeretek
  • Magas szintű Excel felhasználói ismeretek
  • Tanulásra vagy önképzésre való igény
  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Kitűnő együttműködési és problémamegoldó képesség

Amit kínálunk

  • Nyugat-európai színvonalú munkakörnyezet
  • Fejlődési lehetőség
  • Fiatalos, 24 fős csapat
  • Vonzó, versenyképes juttatási csomag

Angol/német és magyar nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje el a "Jelentkezem az állásra" gomb megnyomásával.

Budapest