Könyvesbolti eladó (Budapest)

Mind-Diák Szövetkezet

A Pagony gyerekkönyveket és játékokat forgalmazó bolthálózat. Kedves csapat és jó hangulat vár egy igazi mesevilágban.

Könyvesbolti eladó

Feladatok

  • A vásárlóik magas szintű, szakszerű kiszolgálása
  • Kitűzött kereskedelmi célok elérése
  • A pénztárgép, számítógép kezelése, adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások

  • Aktív/passzív nappali tagozatos tanulói/hallgatói jogviszony

Munkaidő

  • Hétköznap délutánonként, szombat, vasárnap egész nap, heti 10-40 órában rugalmasan

Amit kínálunk

  • Bruttó 2045 Ft/óra
  • Rugalmasság, megbecsülés

Munkavégzés helyszíne

  • Budapesten belül több üzlet is várja a dolgozni vágyó diákokat egyeztetés szerint

Előnyök

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye

Budapest XI.

Budapest