Könyvvizsgálat módszertani szakértő - rész- vagy teljes munkaidő (Budapest)

[CZ-DAMTM]

Könyvvizsgálat módszertani szakértő -
rész- vagy teljes munkaidő
[CZ-DAMTM]

Megbízónk

Megbízónk a régió vezető, szakmai szolgáltatásokat nyújtó nagyvállalata, amely 18 országban, több mint 44 irodában magas színvonalú pénzügyi és jogi szolgáltatásokat biztosít ügyfeleinek. Jelenleg budapesti irodájukba keresünk új munkatársat Könyvvizsgálat módszertani szakértő pozícióba, akár részmunkaidőben történő munkavégzésre is.

Feladatok

- Könyvvizsgálati szabályozási környezet változásainak nyomon követése, valamint a vállalat könyvvizsgálati módszertan és szakmai politikák betartásának felügyelete
- Audit módszertani, szabályozási kérdésekkel kapcsolatos kérdések kommunikálása a szervezet felé
- Szakmai tréningek szervezése és megtartása vállalaton belül
- Régiós irányelvek betartatása

Elvárások

- Felsőfokú végzettség és okleveles könyvvizsgálói képesítés
- Minimum 4 év könyvvizsgálói tapasztalat
- Kiváló kommunikációs készség magyar és angol nyelven, szóban és írásban egyaránt

Előny

- IFRS, US GAAP, UK GAAP, SOX és egyéb nemzetközi standardok területén szerzett tapasztalat

Egyéb

Amit megbízónk kínál:

- Rugalmas munkavégzés és időbeosztás, home office lehetőség
- Előrelépési lehetőség
- Versenyképes fizetés és vonzó juttatási csomag

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest