Köszörűs (Miskolc)

A hirdetés már lejárt!

Magyar tulajdonú partnerünk XXL méretű szerszámok tervezésének és gyártásának nemzetközi szereplője. Profiljuk elsődlegesen autóipari nagy fröccsöntő-, nyomásos öntő -, és lemezmegmunkáló szerszámok tervezése és gyártása. Gépeik a legmodernebb technikát tükrözik, 5 tengelyes megmunkáló központok a Német szerszámgépgyártás élvonalából

Köszörűs

Feladatok

  • Egyedi fém alkatrészek köszörülése, ZIERSCH 1,5 és 5 méteres síkköszörűgép és palástköszörűgép kezelése
  • Alkatrészek rajz szerinti készre gyártása
  • dokumentáció naprakész vezetése
  • felettes vezető utasításainak maradéktalan betartása
  • legyártott termékek ellenőrzése és kalibrálása
  • esetleges eltérések okainak kivizsgálása, dokumentálása
  • rábízott gépek állapotának megóvása, folyamatos karbantartása.

Követelmények

  • Fémipari (forgácsoló) végzettség,
  • Egyedi alkatrészek gyártásában szerzett 3-5 éves tapasztalat,
  • Több műszakos munkarend vállalása,
  • Műszaki rajz olvasásban szerzett jártasság,
  • pontosság, precizitás.

    Előny:
  • szerszámgyártásban szerzett tapasztalat
  • CAD ismeret
  • MS Office ismeretek
  • nagyméretű alkatrészek (10+ tonna) gyártásában szerzett tapasztalat
  • más megmunkálógépek kezelésében szerzett gyakorlat (pl: esztergálás, tömbszikra, huzalszikra és CNC marás)

Amit kínálunk

  • dinamikusan fejlődő és folyamatosan bővülő vállalti környezet
  • high-tech környezet
  • hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • versenyképes juttatási csomag – béren kívüli juttatások
  • jó hangulatú, proaktív csapat

Munkavégzés helye

Miskolc

Miskolc