Közgazdász/szociológus (Budapest)

Biztos háttérrel rendelkező partnerünk részére keresünk munkatársat

Közgazdász/szociológus

pozícióba.

Feladatok:

  • A beérkező adatok feldolgozása, ellenőrzése, esetleges hibák felfedezése és javítása,
  • Közreműködés az adatgyűjtési folyamatok elvárásoknak megfelelő működtetésében, a kapcsolódó tevékenységek ellátásában

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (elsősorban közgazdász, szociológus),
  • Statisztikai területen szerzett tapasztalat,
  • Angol nyelvismeret középfokon,
  • Statisztikai szoftverek ismerete (R/STATA/SPSS/SAS) előny,
  • Magabiztos felhasználói szintű informatikai ismeretek.

Elvárt kompetenciák:

  • Önálló munkavégzés,
  • Határidő szabta keretek tartásának képessége,
  • Felhasználó-központúság,
  • Jó kapcsolatteremtő, kommunikációs, együttműködési és koordinációs képesség.

A munkáltatóval kapcsolatos egyéb lényeges információ:

  • Szakmai fejlődési- és továbbképzési lehetőség,
  • Nemzetközi projektekben való részvétel,
  • Folyamatosan megújuló szervezet,
  • Home office lehetőség,
  • Családbarát munkahely,
  • Sport- és kulturális programok.

Munkavégzés helye:

Budapest

Pályázatát a Jelentkezem az állásra gombra kattintással küldje el!

Budapest