közjegyzőhelyettes (szakvizsgázott jogász) (Vác)

Váci közjegyzői irodába jogi szakvizsgával rendelkező közjegyzőhelyettest keresünk.

Közjegyzőhelyettesi pozícióba keresünk  szakvizsgázott jogász kollégát.

A közjegyzőhelyettes feladata  -betanulást követően- a  közjegyzői hatáskörbe tartozó  valamennyi  ügykörben önálló munkavégzés.

Feladatok:

  • közjegyzői okiratok (egyoldalú, ill. többoldalú jogügyletekről ügyleti okirat) szerkesztése
  • hitelesítések készítése
  • hagyatéki ügyek teljeskörű ügyintézése (megkeresések előkészítése, hagyatékátadó végzés meghozatala, utóintézkedések)
  •  fizetési meghagyásos ügyek, végrehajtási ügyek és egyéb nemperes eljárások teljeskörű ügyintézése
  • kapcsolattartás az ügyfelekkel (személyesen, telefonon, írásban)

Elvárások:

    • jogi szakvizsga
    • magasfokú precizitás és alaposság a munkavégzés során
    • ügyfélbarát hozzáállás

 Előny:

  • közjegyzői irodai, bírósági,  vagy végrehajtói irodai gyakorlat

Amit kínálunk

  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye

  • Vác

Vác