Kozmetikus a La Santé Szépségszalonba (Pécs)

A La Santé Szépségszalon újonnan nyíló, modern környezetbe keres elhivatott kozmetikust.

A La Santé Szépségszalon újonnan nyíló, modern környezetbe keres elhivatott kozmetikust heti 40 órás munkavégzésre! Ha legalább 1-2 éves szakmai tapasztalattal rendelkezel, és szeretnél egy professzionális csapatban dolgozni, várjuk jelentkezésedet.

Amit elvárunk:

  • Minimum 1-2 éves szakmai tapasztalat kozmetikusként.
  • Gyakorlott és magabiztos tudás a mezoterápia, hydrafacial és carbon peeling kezelések terén.
  • Vendégcentrikus hozzáállás és jó kommunikációs készség.
  • Nyitottság az új kezelési módszerek elsajátítására.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és heti 40 órás teljes munkaidős foglalkoztatás.
  • Modern és igényes munkakörnyezet egy újonnan nyíló szalonban.
  • Lehetőség szakmai fejlődésre és továbbképzésekre.
  • Támogató és összetartó csapat.

Munkavégzés helye:

  • Pécs

Amennyiben magadra ismertél, várjuk fényképes önéletrajzodat és fizetési igényedet tartalmazó jelentkezésedet az alábbi e-mail címünkre.

Csatlakozz hozzánk, és legyél részese a La Santé szépségszalon sikereinek!

Munkabér

  • nettó  300 000 - 350 000  Ft  / hó
Pécs