Szendvicsgép kezelő (Pécs)

Humán Centrum Kft.

Szendvicsgép kezelő

Leírás

A multinacionális cég pécsi egységébe munkatársakat keresünk szendvicsgép kezelő gépkezelő munkakörbe.

Feladatok

  • Alapanyagok ellenőrzése.
  • Alapanyagok szabása az előírt utasítások alapján.
  • Alapanyagok csomagolása, visszaküldése, alapanyag-mozgatás.
  • Napi termelési elvárások legyártása a terv alapján, szendvicskészítés.
  • Szendvicsek szakszerű, munkautasítás szerinti felrakása a présgép szalagra.
  • Megfelelő raklapkísérők korrekt kitöltése.

Elvárások

  • 8 általános iskolai végzettség
  • pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • pontos, precíz munkavégzés

Munkaidő

  • 3 műszakos munkarend (6:00-14:00;14:00-22:00;22:00-6:00)

Amit kínálunk

  • alapbér :próbaidő alatt 1600.-Ft/óra, próbaidő után 1700.-Ft/óra
  • műszakpótlék + 30% (18-6 óráig)
  • egyéb prémium jutattások: 10000.-Ft/hó (chip bónusz)
  •                                            20000.-Ft/hó (részleghez kötött bónusz)
  •                                            30000.-Ft/hó (munkaköri bónusz)
  •                                            90000.-Ft/hó (termelési bónusz)
  • br. 34.800 Ft cafeteria
  • hosszú távú munkalehetőség, határozatlan idejű szerződéssel
  • munkaruha és saját, zárható szekrény

Ingyenes buszjárat

Szigetvár, Szentlőrinc, Túrony irányából

Bejárás támogatás

  • br. 500 Ft/munkanap térítés pécsi munkavállalóknak
  • 18 Ft/km üzemanyagköltség-térítés
  • 100% bérlettérítés

Előnyök

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye

  • Pécs és környéke
Pécs