Közúti fuvarszervezési gyakornok (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Mind-Diák Szövetkezet

A GEODIS az SNCF tulajdonában álló, a világ 67 országában működő, 38.000 főt foglalkoztató logisztikai szolgáltató vállalat. Franciaországban piacvezető, Európában a negyedik legnagyobb szállítmányozó és raktárlogisztikai szolgáltató.

Közúti fuvarszervezési gyakornok

Feladatok

  • Nemzetközi közúti szállítások szervezése
  • Szállítások nyomon követése
  • Riportálás
  • Egyéb adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások

  • Folyamatban lévő felsőfokú aktív, vagy passzív nappali tagozatos jogviszony preferáltan logisztikai területen
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű Excel, Word ismeret

Munkaidő

  • Hétfőtől péntekig heti minimum 30 óra vállalása

Amit kínálunk

  • Bruttó 2566 Ft/ óra
  • Szakmai gyakorlat igazolása
  • Hosszú távú diákmunka

Munkavégzés helye

Budapest IX.

Budapest