Kutatási menedzser (Budapest)

A HVG-ben kiemelt figyelmet fordítunk termékeink fejlesztésére és az ehhez szükséges elemzésekre.

Marketingcsapatunk új tagját keressük, aki a termékfejlesztés és értékesítési folyamatokat támogatja majd az alábbi pozícióban:

Kutatási menedzser

Milyen feladatok várnak rád:

  • A print - és digitális termékek támogatása adatelemzési, kutatási és adatbányászati feladatokkal
  • Javaslatok megfogalmazása a menedzsment részére, termékfejlesztésre vonatkozóan
  • A közvetlen konkurensek, valamint a szélesebb médiaipar megismerése elemzésetrendjeinek vizsgálata
  • Az egyes termékek vásárlói/látogatói elemzése, a célközönség szegmentálása
  • Új mérési folyamatok kialakítása, bevezetése
  • Rendszeres riportálás, prezentációk készítése és az adatvizualizációs tevékenységek támogatása
  • Az értékesítők napi szintű támogatása termék - és piaci adatokkal
  • Kapcsolattartás kutatási cégekkel és a HVG Kiadó képviselete a mérési partnerekkel
  • Együttműködés és közös gondolkodás a fejlesztőkkel és az üzleti területekkel

Amilyen rendszereket használnod kell:

  • Google Analytics, Gemius, AdexPlus, AdexSpot, WDBA, Similarweb, Excel (makrók)

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • 3 - 5 éves tapasztalat piacelemzői vagy business analyst munkakörben
  • Digitális sajtótermékek és a piac széleskörű ismerete
  • Kimagasló prezentációskészség - az adatok, eredmények megfelelő átadásához
  • Tapasztalat nagy mennyiségű adat kezelésében
  • Angol nyelv erős társalgási szintű ismerete, angol nyelvű oldalak olvasása

Ami jó,ha van:

  • Ismeret e-commerce területen
  • Tapasztalat printtermékek piacán is
  • Kiadóban, médiapiacon szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:

III. kerület (Óbuda)

Budapest