Laboráns (Dunaharaszti)

Laboráns

Leírás

Érdekel az izgalmas, laboratóriumi terület? Élelmiszer- vagy vegyipari végzettséggel rendelkezel, és szeretnéd kamatoztatni tudásod? Csatlakozz a világ egyik vezető üdítőital gyártással és forgalmazással foglalkozó cégéhez és legyél Te a titkos összetevő!

Laboráns

Feladatok

  • Alapanyagok, termékek analitikai vizsgálata
  • Mérőeszközök kalibrálása
  • Gyártásközi ellenőrzések elvégzése
  • Minőségellenőrzési és minőségbiztosítási feladatok, változások nyomon követése
  • Reklamációk analitikai vizsgálata, nem megfelelő termékek kezelésének felügyelete
  • Eredmények, folyamatok dokumentálása

Elvárások

  • Középfokú élelmiszer-, vagy vegyipari végzettség
  • 1-3 év tapasztalat (élelmiszer-, gyógyszer-, vagy vegyipari területen)
  • Szakmai tapasztalat laborgyakorlat és műszeres analitika terén
  • Folyamatos munkarend vállalása
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

ELŐNY:

  • Felsőfokú végzettség
  • HACCP-ISO, SAP rendszerek ismerete
  • Laboratóriumi területen szerzett tapasztalat
  • Minőségellenőrző rendszerek ismerete
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Betanulásodat végigkíséri és segíti a csapatod és a vezetőd
  • Alapbéren felüli bónusz, Cafeteria, magánorvosi ellátás
  • Ingyenes céges buszok Budapestről és Szigetszentmiklósról / bejárási támogatás vidékről
  • Közös programok: Családi Nap, csapatépítők, Önkéntes Napok
  • Nemzetközi, stabil háttérrel rendelkező cég, ahol olyan termékek gyártásába kapcsolódhatsz be, amit mindenki ismer és szeret
  • Ingyenes céges buszok (Budapest; Örs vezér tér, Szent László tér, Éles sarok, Pesterzsébet, Soroksár, Határ út)

Munkavégzés helye

Dunaharaszti