Labortechnikus pozíció - Kecskemét (Kecskemét)

Labortechnikus pozíció - Kecskemét

Leírás

Kecskeméti telephelyű partnerünk megbízásából keresünk labortechnikus kollégát, tevékenység bővítés miatt. Amennyiben szeretnél tagja lenni egy stabil, fejlődő csapatnak és úgy érzed, hogy rendelkezel a szükséges tudással, akkor ne habozz jelentkezni.

Feladatok

  • Szennyeződések vizsgálata terméken speciális gyűjtőcsapdákba,
  • eszközök használata (mikroszkóp, projektor),
  • környezettisztasági vizsgálatok,
  • feladatokhoz tartozó adminisztratív feladatok,
  • mérőeszközök felülvizsgálati adminisztrációja.

Elvárások

  • Középfokú végzettség,
  • vegyipari, gyógyszeripari, élelmiszeripari analitikai vizsgálatokban szerzett gyakorlat.
  • Tisztasági vizsgálatokban való jártasság előny,
  • illetve előny az SAP ismeret.
  • 2 műszakos munkarend vállalása.

Amit kínálunk

  • Bérezés megegyezés szerint,
  • béren kívüli juttatások,
  • 2 műszakos munkarend,
  • szabad hétvégék,
  • modern munkakörnyezet.
  • Stabil háttér,
  • közkedvelt munkahely,
  • saját állományba történő felvétel!
  • Útiköltség térítés 30 Ft/km,
  • 100%-os bérlettámogatás.

Munkavégzés helye

Kecskemét

Kecskemét