Laboratóriumi Csoportvezető (Kecskemét)

Laboratóriumi Csoportvezető

Leírás

Kecskeméti, gyártó partnerünk megbízásából keresünk munkatársat Laboratóriumi Csoportvezető pozícióba.

Feladatok

  • A belső minőségellenőrzési laboratórium munkájának irányítása és ellenőrzése, valamint külső laboratóriumi ellenőrző vizsgálatok igénybevételének szervezése,
  • Külső és belső körvizsgálatokon való részvétel szervezése,
  • A fizikai, kémiai (analitikai), érzékszervi vizsgálati módszerek ellenőrzése és részvétel a fejlesztésükben,
  • Ellenőrzi a laboratóriumi műszerpark működését, szervezi karbantartását, állapot és mérőképesség igazolását és fejlesztését,
  • Felügyeli a QC laboratóriumvegyszereinek, és eszközeinek, segédanyagainak beszerzését, készleteik kezelését a vállalati irányelvek és jóváhagyott folyamatok és költségkeret szerint,
  • Felügyeli a laboratóriumi alap-, csomagolóanyag, fékész-, késztermék ellenminta készletet, azok megfelelő raktározását és megfelelő időszakban történő selejtezését,
  • Éves tanúsító, vevői, hatósági és beszállítói auditokon való aktív közreműködés.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség: élelmiszermérnök, vegyészmérnök, vegyész,
  • Legalább 2 éves laboratórium vezetői tapasztalata,
  • Középfokú angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Izgalmas, változatos feladatok,
  • Támogató és fiatalos csapat,
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség,
  • Versenyképes bérezés és juttatási csomag.

Munkavégzés helye

Kecskemét

Kecskemét