Laboratóriumi- és tudományos műszerek értékesítője, termékmenedzser

A hirdetés már lejárt!

Partnerünk már 30 éve a hazai laboratóriumi- és tudományos műszerek piacának jelentős szállítója, számukra keresünk laboratóriumi- és tudományos műszerek értékesítőjét, termékmenedzsert.

Feladatok

  • A cég termékeinek értékesítése Budapesten és az ország dél-nyugati részén, főként az egyetemi városokban
  • Árajánlatok kidolgozása, figyelemmel kísérése a megrendelésig
  • CRM rendszer vezetése
  • Folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • Új ügyfelek számára a cég és termékeinek bemutatása
  • Szakmai és üzleti tárgyalások önálló szervezése és lebonyolítása
  • Szakmai kiállításokon való részvétel

Követelmények

  • Felsőfokú természettudományos diploma
  • Középfokot meghaladó angol nyelvtudás, szóban és írásban egyaránt
  • Jó kommunikációs, kapcsolatteremtő és prezentációs készség, megnyerő személyiség
  • Képesség és készség a folyamatos tanulásra, szakmai fejlődésre
  • Munkavégzés önállóan és csapatban egyaránt
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Office)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Budapesti, vagy Budapest környéki lakóhely

Előnynek tekintjük:

  • Biológus, biofizikus diploma
  • Molekuláris biológiai, analitikai, egyéb laboratóriumi tapasztalat, mikroszkópok ismerete
  • Hasonló területen szerzett értékesítési tapasztalat
  • Meglévő kapcsolatrendszer a termékek értékesítésével összefüggésben
  • A laboratóriumi műszerek működésének és alkalmazásának átfogó ismerete
  • Az angol nyelv felsőfokú ismerete, szövegfordítási gyakorlat
  • Közbeszerzési eljárásokban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem, juttatási csomag
  • Céges gépkocsi magánhasználatra is
  • Szakmai fejlődést biztosító hazai és külföldi szakmai képzések

Munkavégzés helye:

A vállalkozás központja Budapesten van, de a munka gyakori vidéki utazással jár, ill. alkalmanként külföldi tanfolyamokon, kiállításokon szükséges részt venni.

Munkavégzés helye

Budapest