Laborvezető (GyMS megye) (Mosonmagyaróvár)

Legyünk együtt sikeresek!

Az alábbi pozícióba keresünk leendő kollégát Partnerünk részére:

Laborvezető (GyMS megye)

Feladatok

  • Élelmiszer-biztonsági irányítási rendszerek működtetése;
  • A minőségirányítási rendszerek folyamatos fejlesztése a projektekben való aktív közreműködés által;
  • A vevői követelményekkel kapcsolatos tudatosság előmozdítása a szervezetben;
  • Az alapanyag specifikációk összehangolása a cég belső előírásainak megfelelően;
  • A belső minőségi standardok ismerete, követése és alkalmazása;
  • A vállalatcsoport minőségirányítási dokumentumainak kezelése;
  • A vállalat stratégiai céljainak eléréséhez szükséges minőségirányítási rendszerekben és projektekben történő aktív részvétel (HACCP, ISO 9001 és ISO 22000, allergén management stb.);
  • Az auditokban való aktív részvétel és az eredmények általi folyamatos fejlődés biztosítása;
  • Vizsgálati tervek létrehozása és felügyelete, kapcsolattartás külső laboratóriumokkal;
  • A laboránsok és a MIR asszisztens munkájának koordinálása;
  • A labor területen történő szakmai oktatási igények felmérése, a belső szakmai oktatások előkészítése, végrehajtása és a képzés általi folyamat hatékonyság nyomon követése;
  • Az általa vezetett területre belépő új munkatárs szakmai képzésének meghatározása, a képzés lebonyolítása és eredményességének értékelése;
  • A munkaterületére vonatkozó valamennyi munkavégzési, minőségbiztosítási, higiéniai, baleset-, környezet- és tűzvédelmi előírás betartása.

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség;
  • ISO, HACCP rendszerekben, élelmiszeripari törvényekben való jártasság;
  • Kommunikációs szintű aktív angol nyelvtudás;
  • Felhasználói szintű Office ismeretek;
  • Határozott fellépés.

Amit kínálunk

  • Modern munkakörnyezet;
  • Támogató légkör és vezetőség;
  • Színes feladatok;
  • Folyamatos tanulási, fejlődési lehetőségek;
  • Versenyképes bérezés, juttatások.

Munkavégzés helye

  • Mosonmagyaróvár

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Mosonmagyaróvár