Leltáros (Budapest)

A Delego Consulting Kft Magyarország egyik meghatározó munkaerő-közvetítő vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, kérjük TÖLTSD KI a hirdetés alján található JELENTKEZÉS űrlapot, valamint küldd el nekünk önéletrajzod.

Leltáros
172

Feladatok

  • Folyamatos leltárak és kapcsolódó adminisztrációs feladatok elvégzése
  • Készlet helyreállításához szükséges korrekciók elvégzése, folyamatos visszajelzés a közvetlen felettesnek
  • Felelősségteljes, pontos munkavégzés
  • Raktározási és áruátvételi feladatok
  • Termékek feltöltése a raktári polcokra
  • Szedési feladatok alapján az áru pontos és sérülésmentes összeszedése
  • Az áruk komissiózása csuklóterminállal (PDA)
  • Áruk összekészítése szükség esetén
  • Mind az eladótérben, mind a kirendeltségről visszaküldött, valamint a szedés közben keletkezett visszárus alkatrészek betárazása
  • Leltározás előtt a termékek cikkszám szerinti sorrendjének biztosítása
  • Kezelés és állagmegóvás a központi raktár teljes területén
  • Műszakvezető utasításainak betartása

Elvárások

  • Rendelkezz jó állóképességgel
  • Legyen meg a 8 általános iskolai végzettséged
  • Vállald az 5 szintes raktár bejárását
  • Számolj pontosan
  • Munkádat precízen végezd

Amit kínálunk

Dolgozzunk együtt BUDAPESTEN!

Autóipari termékek forgalmazásával foglalkozó partnerünk számára keresünk LELTÁROS munkatársakat!

  • GYORS felvételi folyamat -> AZONNALI kezdés!
  • Belvárosi munkavégzés - könnyen megközelíthető munkahely
  • BEJELENTETT munkavégzés STABIL hátterű partnerünknél
  • HOSSZÚ TÁVÚ munkalehetőség
  • EGY MŰSZAKOS MUNKAVÉGZÉS!
  • RUGALMAS MUNKAIDŐ (kezdj akkor, amikor te szeretnél!)
  • NINCS éjszakázás
  • VERSENYKÉPES fizetés
  • TELJESÍTMÉNY PRÉMIUM
  • JELENLÉTI BÓNUSZ
  • MŰSZAKPÓTLÉK (30%)
  • Bejárás támogatás

Munkavégzés helye

Budapest VIII. kerület

Budapest