Létesítmény-üzemeltetési mérnök (Komárom)

A hirdetés már lejárt!

Legyünk együtt sikeresek!

Gyártó Partnerünk részére keresünk jelöltet az alábbi pozícióba:

Létesítmény-üzemeltetési mérnök

Feladatok

  • Karbantartási és javítási tervek költségvetéseinek megtervezése, jóváhagyása;
  • Energiatakarékosság tervezése és létesítménymenedzsment;
  • A gyár teljes területén az elektromos és épületgépészeti berendezések zavartalan működésének biztosítása (fűtési/hűtési rendszerek, épületgépészet, tűzbiztonsági jelzőrendszerek);
  • Különböző villamos, mechanikus létesítmények beruházásának tervezése, kivitelezése, menedzselése, műszaki támogatása;
  • Berendezések helyes működéséhez szükséges paraméterek, rajzok/dokumentumok, berendezések/rendszerek karbantartása, nyomon követése;
  • A létesítményellenőrzéseknek, auditoknak megfelelő intézkedések végrehajtása, hatóságokkal való együttműködés;
  • Kapcsolattartás valamennyi közüzemi szolgáltatóval különösen gépészeti, víz/gáz/szennyvíz rendszerek kiépítésének koordinálása, fenntartása, ellenőrzése terén;
  • PMS/ISO tanúsítványoknak megfelelő létesítménygazdálkodási dokumentumok elkészítése, kezelése.

Elvárások

  • Felsőfokú mérnöki végzettség (villamos-, gépész- vagy épületgépészet szakirányon);
  • Aktív angol nyelvtudás;
  • Min. 3 éves létesítményüzemeltetési területen szerzett releváns tapasztalat;
  • AutoCad ismeret;
  • Microsoft Office ismeret.

Amit kínálunk

  • Stabil hátterű vállalat;
  • Modern munkakörnyezet;
  • Fiatalos csapat;
  • Cafetéria - SZÉP kártya;
  • Étkezési támogatás;
  • Bejárás támogatása;
  • Szakmai fejlődési lehetőség.

Munkavégzés helye

  • Komárom, Tatabánya

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Komárom