Létesítmény villamosmérnök (Fejér megye)

A hirdetés már lejárt!

Létesítmény villamosmérnök

Cégjellemzők

Partnercégünk a világ egyik legnagyobb autóipari klímatechnikai beszállító vállalata, mely világszerte 40 gyártó üzemmel és 4 technológiai központtal rendelkezik. Jelenleg a hűtőközeg továbbító gyártóterületükre keresünk szakmailag tapasztalt kollégát.

Feladatok

  • Gyártócsarnok, irodahelységek elektromos rendszereinek tervszerű megelőző karbantartása, az épületfenntartó elektromos karbantartó csoport munkájának irányításával
  • Az üzemeltetés során felmerülő elektromos hibák diagnosztizálása, javítása és dokumentálása
  • Együttműködés a többi részleggel (termelés, munkavédelem, környezetvédelem, külsős vállalkozók, társterület épületes mechanikai karbantartók)
  • Beszállítói specifikációk megadása különböző elektromos feladatokra (pl. géptelepítés, elektromos hálózati módosítások, stb.)
  • Új gyártósorok optimális elhelyezését és a meglévő gyártósorok áthelyezését segítő elektromos feladatok megtervezése, kivitelezése
  • Folyamatok optimalizálása, veszteségcsökkentés, költségoptimalizálás, energia megtakarítás
  • Megtakarítási projektek kidolgozása, döntésre való előterjesztése
  • Mátrix csoport felállítása területi veszteségek feltárására, rendszeres megbeszélések szervezése
  • A globális energiamegtakarítási TFT csoport támogatása, a vonatkozó éves tervek és havi riportok elkészítése
  • Alvállalkozói szerződések előkészítése, munkák elindítása, átvétele
  • Alvállalkozók irányítása, ellenőrzése a kivitelezés során
  • Gyártásfejlesztési csoport támogatása villamosmérnöki oldalról elektromos kapcsolószekrények és vezérlések tervezésével és kivitelezésével, valamint programozásával

Elvárások

  • Villamosmérnöki végzettség
  • Létesítményüzemeltetési területen szerzett 3-5 év villamosmérnöki tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • AUTOCAD vagy más villamos tervező program ismerete
  • Projekt menedzsment szemlélet, célorientáltság, jó szervező készség és együttműködési készség

Előny

  • Irányítástechnikai, vagy automatizálási végzettség/tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés és juttatási rendszer
  • Stabil vállalati háttér
  • Magasan képzett szakmai csapat
  • Lehetőség a szakmai tudás folyamatos fejlesztésére
  • Különféle technológiák megismerése

Munkavégzés helye

Fejér megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát.