Létesítményüzemeltető épületgépész (ZJ-35984) (Budapest)

(ZJ-35984)

A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

LÉTESÍTMÉNYÜZEMELTETŐ ÉPÜLETGÉPÉSZ (ZJ-35984)

Feladatok:

  • Részvétel az ingatlanállomány gépészeti alrendszereinek MÉRNÖKI FELÜGYELETÉBEN,
  • Korszerűsítési, FEJLESZTÉSI PROJEKTEK koordinálása,
  • Részvétel ÉPÍTÉSI BERUHÁZÁSOK szakmai előkészítésében,
  • Együttműködés építési projektek beruházói felügyeletében,
  • Energia-hatékony működést szolgáló megoldások, fejlesztési lehetőségek feltárása.

Elvárások:

  • ÉPÜLETGÉPÉSZ MÉRNÖK/ÉPÍTÉSZMÉRNÖK/ÉPÍTŐMÉRNÖK diploma,
  • 2-5 éves releváns tapasztalat (FACILITY MANAGEMENT, HVAC, létesítmény üzemeltetés)
  • AUTOCAD és/vagy ARCHICAD felhasználói szintű ismerete,
  • Jó kommunikációs- és szervezőkészség,
  • TERVEZÉSBEN vagy KIVITELEZÉSBEN szerzett tapasztalat előnyt jelent.

Munkavégzés helye: M0/Dél, Szigetszentmiklós környéke

Budapest