Lézervágógép csoportvezető (Szolnok)

Lézervágógép csoportvezető

Leírás

Szolnokon lévő, multinacionális gyártó partnerünk részére keresünk kollégát a következő feladatok ellátására:

Feladatok

  • Új belépők oktatása, betanítása
  • Csoportjába dolgozó kollégák szakmai felügyelete, feladatok kiosztása
  • Lézervágógépek műszaki felügyelete és üzemeltetése
  • A kiadott vágási műszakterv végrehajtása és ellenőrzése
  • Gépkarbantartásnál való közreműködés
  • A felhasznált alapanyagok minőségének ellnőrzése

Elvárások

  • Műszaki, gépipari középfokú végzettség
  • Gyártó vállalatnál szerzett legalább 3 éves releváns szakmai tapasztalat
  • 2 műszakos munkarend vállalása
  • Ms office

Amit kínálunk

  • Változatos feladatok
  • Támogató munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

Szolnok

Szolnok