TERMELÉS VEZETŐ (Tiszaalpár)

A hirdetés már lejárt!

Matic Kft.

munkájára igényes, precíz és megbízható munkavállalót keres hosszú távra

TERMELÉS VEZETŐ

munkakörbe

Feladatok

  • Vállalkozás termelési területének vezetése, irányítása, felügyelete, ellenőrzése, számonkérése
  • Gyártási folyamatok kidolgozása, folyamatos fejlesztése, hatékonyság növelése
  • A termelési tervek végrehajtása, végrehajtásuk folyamatos ellenőrzése, erőforrások biztosításának koordinálása
  • Technológiai leírások megfelelősségének biztosítása
  • Termelési csoportvezetők munkájának irányítása
  • A termelés technológiai műveleteinek, folyamatainak összefogása, irányítása, ellenőrzése
  • Gyártási problémák kivizsgálása, elemzése, javító intézkedések bevezetése
  • Termékváltozások gyártásba vezetése, próbagyártások irányítása
  • A kiadott termelési program végrehajtásának ellenőrzése, számonkérése
  • A gyártási program összeállítása a teljesítési határidő figyelembevételével, a vállalási határidők megállapítása, mintagyártások jelzése, jóváhagyása
  • A gyártási program naprakészségének biztosítása minden munkaterületen
  • Gyártási eredmények, képzettség és selejt adatok kezelése
  • Aktív részvétel a képzések tervezésében és végrehajtásában
  • Termelési folyamatok gyártástámogatása, fejlesztése, támogató csapat vezetése
  • Munkavédelmi előírások betartatása, a munkabiztonság és ergonómia fejlesztése
  • soron kívüli gyártások menedzselése
  • A munkavállalók napi teljesítményének számonkérése, hétvégi munkavégzés ellenőrzése
  • mintagyártási folyamat ellenőrzése, minőség ellenőrzése, soron kívüli intézése
  • kapcsolattartás vevőkkel, beszállítókkal, vezetőséggel és a társaság minden munkatársával
  • részvétel a belső leltározási folyamatban.

Elvárások

  • legalább 5 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • felsőfokú műszaki végzettség
  • műszaki rajz olvasási készség
  • precíz, pontos munkavégzés
  • Magas szintű szervező és problémamegoldó képesség
  • Haladó szintű számítógépes ismeret (MS Office)
  • Önálló munkavégzés, de fejlett készség a csapatmunkára
  • Folyamatos fejlesztő szemléletmód, rendszerszintű megközelítés
  • Magabiztos, határozott fellépés, jó kommunikációs készség
  • angol és/vagy német nyelvismeret

Amit kínálunk

  • stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • versenyképes jövedelem
  • béren kívüli juttatások (cafeteria, havi és éves motivációs prémium)
  • munkába járás támogatása
  • céges autó

Munkavégzés helye

Tiszaalpár

Pályázatát a Jelentkezem az állásra gombra kattintással küldje el.

Tiszaalpár