Logisztikai asszisztens (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Mind-Diák Szövetkezet

A 4flow egy nemzetközi 4PL rendszerű logisztikai vállalat, amely ügyfeleinek légi és közúti szállítmányozási szolgáltatás területén nyújt segítséget. Az irodájuk a Népliget Centerben található.

Logisztikai asszisztens

Feladatok

  • Transport Management rendszerben a szállítmányokhoz tartozó státusz frissítése
  • Dokumentumok ellenőrzése
  • Számlázási feladatok támogatása
  • Légi szállítmányozói csoport támogatása
  • Speciális rendelések létrehozása a szállítmányozói rendszerben

Elvárások

  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Logisztikai területen folytatott tanulmányok
  • MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete
  • Középfokú angol nyelvtudás

Munkaidő

  • Hétfőtől péntekig végezhető diákmunka
  • Heti 20-25 óra munka vállalása

Amit kínálunk

  • Bruttó 2000 Ft/óra diákbér
  • Amíg nem vagy 25 éves szja mentességre lehetsz jogosult, így a nettó órabéred is 2000 Ft lesz
  • Részleges home office lehetőség
  • Szakmai tapasztalat szerzése
  • Hosszú távú diákmunka
  • Szakmai gyakorlat leigazolása

Előnyök

  • Ellátásilánc-menedzsment, logisztikai mérnök, közlekedésmérnök szakon folytatott tanulmányok

Munkavégzés helye

Budapest IX.

Budapest