Logisztikai és Raktárvezető (Nyírbátor)

Logisztikai és Raktárvezető

Fémiparban tevékenykedő partnercégünk megbízásából keresünk tapasztalt vezető kollégát a raktár, valamint a logisztikai részleg irányítására.

  • Raktári és logisztikai dolgozók közvetlen irányítása, felügyelete, koordinálása
  • Raktárkészlet szakszerű kezelése, anyagmozgások ellenőrzése
  • Komissiózási folyamatok irányítása és szervezése
  • Leltározási feladatok ellátása
  • Raktározással kapcsolatos reklamációk kezelése, dokumentálása
  • Raktár fejlesztésében való aktív részvétel
  • Szállítmányozási rendszerek felügyelete és fejlesztése
  • Költségtervezés és optimalizálás
  • Együttműködés és kapcsolattartás a társosztályokkal
  • Munka- tűz, vagyonvédelmi előírások ellenőrzése, betartatása
  • 5S megvalósítása és betartása a raktározási folyamatokban

  • Műszaki, vagy logisztikai szakirányú felsőfokú végzettség
  • 3-5 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Raktári folyamatok ismerete
  • Kimagasló vezetői készség
  • Határozott kiállás, jó szervezői készség
  • MS Office programok alapos ismerete

Munkavégzés helye

Nyírbátor,

Nyírbátor