LOGISZTIKAI FŐOSZTÁLYVEZETŐ (Budapest)

LOGISZTIKAI FŐOSZTÁLYVEZETŐ

Intézményünk Logisztikai Osztályára várjuk új kollégánkat logisztikai főosztályvezető munkakörbe.

Főbb feladatok:

  • Logisztikai területhez tartozó osztályok (anyaggazdálkodás, szállítás, ellátás) irányítása.
  • Felelősség az irányítása alá tartozó raktározási területek, hatékony működtetéséért.
  • Az anyagok, készletek, tárgyi eszközök gyors és szakszerű ki- és beraktározásának biztosítása a raktárban.
  • Hatékony raktárgazdálkodás megvalósítása, a raktárterületek jó kihasználása, raktári rend biztosítása.
  • Selejtezés lebonyolítása, (köz)beszerzési eljárások kezdeményezése, lebonyolításában való részvétel.
  • Folyamatos együttműködés az osztályokkal, szállítókkal,

Elvárt végzettség:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség,
  • gyakorlott szintű MS Office (irodai alkalmazások),
  • CT Ecostat program ismerete

Előnyt jelent:

  • Logisztikai és szállítmányozási menedzser végzettség,
  • logisztika területén szerzett 3 év tapasztalat,
  • A,B,C kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk:

  • Családias munkakörnyezet,
  • jó hangulatú csapat,
  • stabil intézményi háttér.
Budapest