Logisztikai munkatárs (Mórahalom)

Zöldség, gyümölcs- és füszértáru nagykereskedelemmel foglalkozó cég megbízásából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Logisztikai munkatárs

Elvárások:

Középfokú végzettség, Szakirányú végzettség előny, Kereskedelemben logisztika területen szerzett tapasztalat., Gazdasági és kereskedelmi folyamatok ismerete (EKÁER), Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel), Önálló költséghatékony munkavégzés, B kategóriás jogosítvány

Feladatok:

Gépjárművezetők beosztása, koordinálása, futásteljesítmények leghatékonyabb kihasználása, Gépjárműflotta kezelés, Az ügyféljelzésekkel kapcsolatos ügyintézés, probléma esetén ügyféllel való egyeztetés, göngyöleg nyilvántartás, A munkakörhöz tartozó számítógépes adminisztráció, és ezek alapján összesítések, értékelések készítése, Tankolások nyomon követése, fogyasztási normatíva betartatása

Amit kínálunk:

Stabil, hosszútávú munkahely, Bérezés megegyezés szerint, Munkába járás hozzájárulás, Változatos feladatok

Munkavégzés helye:

Mórahalom

Mórahalom