Műszaki és logisztikai ügyintéző (Székesfehérvár)

Kelet-közép európai innovatív építőanyagokat gyártó társaság, magas műszaki tartalommal rendelkező építőanyagok területére, a nagykereskedelmi szegmens értékesítési csapatába keresi új munkatársát az alábbi pozícióba:

Műszaki és logisztikai ügyintéző

Elvárások:

Érettségi, szakközépiskolai technikumi végzettség, Office programok (Excel, Word, PowerPoint) felhasználói szintű ismerete, Magabiztos, határozott fellépés, Proaktív, feladatorientált munkavégzés, Precizitás, pontosság

Előnyt jelent:

Hasonló területen megszerzett munka tapasztalat, Angol nyelv ismerete, B kategóriás jogosítvány, Online marketing területén szerzett tapasztalat(social media, Tik-Tok,)

Feladatok:

Általános irodai ügyintézés, árajánlatok készítése, Pénzügyi adminisztratív feladatok elvégzése, számlák rögzítése, kimutatások készítése Excel-ben,, Prezentációk készítése, Kapcsolattartás külföldi gyártói partnerrel, valamint hazai kiemelt partnereinkkel, Logisztikai feladatok ellátása, fuvarszervezés

Amit kínálunk:

Folyamatos fejlődés, képzés lehetősége, Családias hangulat, Rugalmas munkavégzés, Teljes munkaidős alkalmazotti munkaviszony, Versenyképes juttatási csomag: Cafeteria, kedvezményes belföldi nyaralási lehetőség a vállalat üdülőjében, , MEGBÍZÓRÓL:, 20 éve képviseli hazánkban a szárazépítészeti megoldásokat, melyek egyre nagyobb teret hódítanak a magasépítés minden területén., Sikeres munkájukat számtalan ikonikus épület mutatja országszerte., Portfóliójukban a magyar építőanyag piacon egyedülállóan megtalálhatóak a szárazépítészet és szigeteléstechnika termékei egyaránt., Sikerüket a komplex megoldások adaptálása biztosítja az egyre növekvő versenyben., Dinamikus, innovatív szemléletű, mégis emberközeli, támogató légkörben dolgoznak., Feladatközpontú munkaszervezésük mellett figyelnek a munka-magánélet egyensúlyra - családos kollégák támogatása, szakmai profizmus, kiváló munkahelyi körülmények jellemzik csapatukat., , Ha már unod, hogy csak bizonyos részfeladatokkal foglalkozz egy nagy cégnél, komplexebb feladatok érdekelnek, ebben a pozícióban nálunk beleláthatsz és foglalkozhatsz egyszerre számos területtel részletesen.

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár

Amennyiben a hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva!