Logisztikai Munkatárs (Miskolc)

Logisztikai Munkatárs

Leírás

Nemzetközi, stabil vállalati háttérrel rendelkező, folyamatosan fejlődő és bővülő gyártópartnerünk miskolci telephelyére Logisztikai Munkatárs kollégát keresünk az alábbi feladatok ellátására:

Feladatok

  • Felelős a vevői előrejelzések és vevői rendelések visszaigazolásáért,
  • Vevői igények kezelése és betöltése a tervezői rendszerekbe, igény vezérlés és gyártás tervezés céljából,
  • Gyártási tervek meghatározása szükség szerinti rendszerességgel,
  • Gyártási tervek végrehajtásának nyomon követése,
  • Gyártósorok ütemezése a gyártási terveknek megfelelően,
  • Felelős az anyag-, munkaerő és kapacitás tervezéséért,
  • Gyártáshoz szükséges anyagok operatív beszerzése (hazai és intercompany beszerzések),
  • Kisebb értékű tenderek lebonyolítása,
  • Stratégiai beszerzéseknél közreműködik a tendereztetési folyamatban,
  • Az MRP rendszer adatbázisának kezelése,
  • Részt vesz a reklamációkezelési folyamatban,
  • Közreműködik a költséghatékonysági projektekben,
  • Közreműködik a Beszállítók értékelésében és kiválasztásában.

Elvárások
  • Legalább 2-3 év tapasztalat hasonló területen,
  • Jó kommunikációs készség angol és magyar nyelven,
  • Hajlandóság komplex feladatok elvégzésre,
  • Önálló munkavégzésre való képessége,
  • Erős problémamegoldó képesség,
  • Microsoft Excel ismeret haladó szinten,
  • SAP vállalatirányítási rendszer ismeret.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
  • Műszaki végzettség,
  • Elektronikai iparban szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk
  • Versenyképes alapbér
  • Cafeteria
  • Bejárás támogatás
  • Stabil vállalati háttér
  • Kihívásokkal teli, változatos munkakör
  • Szakmai fejlődés és előrelépés lehetősége

Munkavégzés helye

Miskolc

Miskolc