Logisztikai vezető (Nagykanizsa)

Logisztikai vezető

Leírás

Gyártó partnercégünk részére keresünk új kollégát

Feladatok

  • Ellenőrzi a raktárkészletet
  • Folyamatosan egyeztet a tervezési osztállyal a szolgáltatási tendenciákról
  • Felügyeli a rendelési rendszert, az igények tervezését, a raktármenedzsmentet és a kézbesítési folyamatokat , valamint folyamatosan ellenőrzi a fő teljesítménymutatókat
  • Havonta ellenőrzi az értékesítés tendenciáit, a termelési terv bármely változtatásával kapcsolatban egyeztet a termelési részleggel
  • A termelési részleggel együtt menedzseli a megrendelői prioritások ütemezését, illetve a többlettermékek gyártását a váratlan megrendelések teljesíthetősége érdekében
  • Készletjelentést és logisztikai statisztikákat készít a havi jelentésekhez, az igazgatósági ülésekhez, illetve az ügyvezetés részére
  • A stratégiai tervnek és a költségvetésnek megfelelően koordinálja a termékelosztási irányelveket a csoport logisztikai vezetőjével és az ügyvezetővel
  • Kidolgozza és implementálja a tervezési, szállítási és szállítmányozási irányelveket
  • A vevői elégedettség biztosítása érdekében együttműködik más vállalati részlegekkel
  • A megrendelési és a tervezési tevékenységek szabályosságának, minőségének és ütemezésének biztosítása az ügyvezető által kijelölt költség- és profitabilitási szempontoknak megfelelően
  • Felügyeli és menedzseli a csoport tervezési tevékenységeit, gondoskodik a termelési terv havi átvizsgálásáról
  • Koordinálja az ügyfelek megrendelési rendszerét
  • A csoport logisztikai vezetőjének és az ügyvezető munkájának támogatása az éves költségvetésen belül az éves termelési terv termékcsoportonkénti meghatározásában
  • A fizikai disztribúciós rendszer hatékonyságának és a költség/teljesítmény arány optimalizálásának biztosítása
  • Felügyeli a kézbesítési részleg részfolyamatait és folyamatosan ellenőrzi a fő teljesítménymutatókat
  • Felelős a vállalati termékek kézbesítéséért
  • A szállítási igények kielégítése érdekében a vállalat logisztikai tevékenységének optimalizáslása, a legyártandó termékek mennyiségének meghatározása (a késztermék-raktárral egyeztetve)
  • Közreműködik a vállalat disztribúciós irányelveinek meghatározásában, a cég szállítmányozóinak/fuvarozóinak kiválasztásában és felvételében, értékeli munkájukat és szükség szerint javító intézkedéseket tesz
  • Felelős a vállalati irányelvekben és az ügyfelekkel kötött megállapodásokban a termékek ütemezésére és szállítási módokra vonatkozó feltételek teljesítéséért
  • A szállítmányokat érintő adminisztratív eszközök (hitellevél) igénylése és speciális szállítások szervezése kapcsán együttműködik a belső értékesítési részleggel
  • Ellenőrzi és menedzseli a szállítási költségekre vonatkozó éves költségvetést

Elvárások
  • 3-5 éves vezetői tapasztalat logisztika területen
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Multinacionális gyártó vállalatnál tapasztalat
  • Vezetői és irányítási kompetenciák
  • Rugalmasság és alkalmazkodó gondolkodásmód
  • Jó kommunikációs készség

Amit kínálunk
  • Versenyképes fizetés
  • Céges autó
  • Éves bónusz
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Tiszta, igényes, modern munkakörnyezet
  • Egyedi szervezeti kultúra, amely nagy hangsúlyt fektet az emberiességre, a sokféleségre és a bevonásra
  • Multinacionális munkakörnyezet

Munkavégzés helye

Nagykanizsa

Nagykanizsa