Logisztikai vezető (Dél-Dunántúl) (Pécs)

A hirdetés már lejárt!

Legyünk együtt sikeresek!

Partnerünk nemzetközi gyártó vállalat Baranya megyében.

Részükre keresünk felsővezetőt, az alábbi pozícióba:

Logisztikai vezető (Dél-Dunántúl)

Feladatok

  • A logisztikai (anyaggazdálkodó, beszerzési, raktári) területek teljes körű irányítása, összefogása;
  • A területen dolgozó kollégák motiválása, fejlesztése;
  • A logisztikai folyamatok fejlesztése, együttműködve a társterületekkel;
  • Fontos és kritikus esetekben vevői és beszállítói egyeztetések összefogása;
  • Vevői és belső auditok felügyelete;
  • Raktári készletek szükséges minimum szinten tartása;
  • Az új projektek indításában részvétel, logisztikai oldalról;
  • Budget készítése a területre vonatkozóan;
  • Riportolás a gyárigazgató és a regionális supply chain director részére.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség;
  • Gyártó vállalatnál szerzett releváns, logisztikai vezetői / csoportvezetői tapasztalat;
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás;
  • SAP ismeret/tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Vállalati gépjármű magánhasználatra.
  • Korrekt bérezés, cafeteria, bónusz.

Munkavégzés helye

  • Pécs, Szekszárd

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar / idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Pécs