Maintenance engineer (Dunavarsány)

Partnerünk, egy japán autóipari beszállító cég dunavarsányi telephelyére keressük az új kollégát Maintenance engineer pozícióba. A partner dízel autókhoz gyárt részecskeszűrőket, melynek célja a károsanyag kibocsátás csökkentése. Kattints a további részletekért!

Maintenance engineer

Feladatok

  • Karbantartási rendszer kialakítása, optimalizálása
  • Karbantartással kapcsolatos dokumentáció készítése
  • Gyártásban előforduló hibák analizálása és kiértékelése
  • Alkatrészrajzok, tervek készítése
  • Kaizen kidolgozása
  • Oktatási anyagok készítése

Elvárások

  • Villamosmérnöki vagy gépészmérnöki végzettség
  • Minimum 1 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Projektalapú gondolkodás

Amit kínálunk

  • Remek fejlődési lehetőség mentor segítségével
  • Izgalmas belső tréningek, tanfolyamok
  • Fiatalos és barátságos munkakörnyezet, segítőkész vezetők
  • Változatos területen végzett munka (irodai és termelési terület vegyesen)
  • Céges busz, utazási és étkezési támogatás

Munkavégzés helye

  • Magyarország, Pest, Dunavarsány
Dunavarsány