Műszaki Értékesítő (Budapest)

Ügyfeleink és kollégáink biztonsága érdekében otthonról dolgozunk, de a kiválasztás folyamata nem állt meg. Továbbra is várjuk jelentkezését erre a nyitott pozíciónkra. Bár most fizikailag távolságot kell tartanunk, mindent megteszünk hogy megfelelő támogatást nyújtsunk ebben a mindenki számára nehéz időszakban, ezért a személyes találkozó helyett videointerjúkat folytatunk. Ha szeretne többet megtudni, hogyan készülhet fel hatékonyan, itt megosztjuk Önnel a sikeres online bemutatkozás fortélyait: https://bit.ly/2UAc8Kv

Prémium kategóriájú klímatechnikai rendszerekkel (fűtés, hűtés, ipari hűtés és szellőztetés) foglalkozó nemzetközi partnerünk számára keresünk ÉRTÉKESÍTŐ kollégát, újonnan nyílt, elegáns belvárosi márkaüzletbe.

Klímatechnikai-berendezés értékesítő

Feladatok

  • A márkabolt zavartalan működésének biztosítása
  • Az ügyfelek professzionális kiszolgálása
  • Aktív értékesítés, tanácsadás
  • Árajánlatok elkészítése, számlázás
  • Kapcsolattartás a kivitelező csapattal
  • Megrendelések határidőn belüli továbbítása
  • Prémium arculat biztosítása az eladótérben

Követelmények

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat (műszaki kereskedelem/szervíz)
  • Épületgépészeti/klímatechnikai ismeretek
  • Legalább középfokú végzettség
  • Angol nyelvtudás előnyt jelent
  • Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • Eredmény- és ügyfélorientált gondolkodásmód

Amit kínálunk

  • Exkluzív munkakörnyezet, jól megközelíthető belvárosi lokáció
  • Stabil, nemzetközi háttér
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Átfogó betanulási program

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest