Market management gyakornok (Budapest)

Mind-Diák Szövetkezet

Dolgozz a világ egyik legnagyobb globális biztosítási és pénzügyi szolgáltatójánál, a magyar biztosítási piac piacvezetőjénél, az Allianz Hungária Zrt-nél.

A cég 2015-ben elnyerte a Legjobb Munkahely címet. Többszörös Superbrands és Business Superbrands díjas, továbbá 2016-ban másodszor nyerte el a World Finance Global Insurance Award 2016 versenyen a legjobb magyar General Insurance Company 2016 címet.

Market management gyakornok

Feladatok

  • Programozó támogatása adatexportálásban.
  • Felhasználók támogatása egyszerű kérdésekben.
  • Hibajegyek és fejlesztések kezelése a QC/Jira-ban.
  • Tele-sales tevékenységgel kapcsolatos adminisztrációs feladatok kezelése (heti, havi ügyféllisták átadása, nyomtatványok és ajándékutalványok készletkezelése)
  • A CRM-kampányok nyomon követése, dokumentálása
  • A csapat támogatása adminisztratív feladatokkal

Elvárások

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony elsődlegesen gazdasági vagy informatikai területen
  • Haladó szintű MS Excel használat
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Precíz, pontos munkavégzés

Munkaidő

  • Hétfőtől csütörtökig 8.00-16.30, pénteken 8.00-14.00 között végezhető
  • Heti 20 vagy annál több órában végezhető diákmunka
  • Hosszú távra (min. fél év) vállalható munka

Amit kínálunk

  • Modern irodai környezet, szuper csapat
  • Folyamatos munkalehetőség
  • Bruttó 1750 Ft/óra

Előnyök

  • SQL ismeretek

Munkavégzés helye

Budapest VIII.

Budapest